Reference

OHLASY STUDENTŮ INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ VÝUKY ANGLIČTINY

Individuální výuka

 

Ondra (13 let):

„Moc se mi tu líbilo a budu chtít chodit i příště. Je to tu velká zábava. Řekl bych angličtina hrou.“

Maminka 11letého Šimona:

"Paní učitelka napsala Šimonovi do žákovské, že má v AJ velké zlepšení. To máme opravdu velkou radost a moc děkujeme .-) Jak psal tu písemku, na kterou jste spolu opakovali, tak dostal dvě jedničky. Fakt máme radost."

Ráďa (13 let):

"Je to super! Je to o dost lepší a zábavnější než ve škole."

Verča (13 let):

"Učitel je trpělivý. Jde vidět, že práce je mu koníčkem. Jeho výuka angličtiny mi pomohla i ve škole, zlepšila jsem si průměr. Hodiny mě velmi baví, vždy se těším. Učivo mi vždy vysvětlí." 

Maminka 13letého Toma:

"Chtěli bychom vám ze srdce poděkovat za výuku a čas, který jste věnoval Tomovi! Díky Vám udělal Tom, myslím, velké pokroky a nyní mu už známka z angličtiny vysvědčení nekazí a má jedničku! Velice si vážíme Vaší vstřícnosti, s jakou jste nám byl pokaždé nápomocný!☺"

Jirka (34 let):

"Ke studiu AJ formou individuální výuky u lektora jsem se po několikaleté pauze musel chvíli přemlouvat, ale nakonec jsem byl opravdu rád, že jsem oslovil Kubu. Hned od prvních hodin mě výuka velmi bavila a takřka okamžitě jsem ztratil veškeré obavy a zábrany. Kuba je přátelský a empatický člověk a hodiny výuky u něj doma probíhají jako příjemná setkání a i po náročném dni v práci jsem se na výuku vždy těšil. Oceňuji především velmi osobní přístup a individuální domluvu dle aktuálních potřeb a možností studenta. Děkuji, Kubo, za tvůj čas a doufám, že brzy zase budeme ve výuce pokračovat."

Petr (55 let):

"Hodiny angličtiny s panem Vinklárkem probíhají v pohodové a přátelské atmosféře. Vše je podrobně a trpělivě vysvětleno. Když něčemu nerozumím, znovu je to v klidu zopakováno a procvičeno. Výuka je pestrá a zábavná. Nebazíruje se na maličkostech. Vše je to proloženo poslechovým cvičením. Jedná se o zábavnou výuku angličtiny."

Šárka (16 let):

"Nejlepší a nejzábavnější hodiny angličtiny, co jsem kdy měla. Kuba je strašně sympatický, milý a hlavně skvělý učitel. Výuka probíhá na bázi různých her. Za dobu, co k němu chodím, jsem se nejen neskutečně zlepšila v AJ, ale také pořádně s Kubou nasmála např. nad anglickými vtípky. Můžu vřele doporučit."

Světlanka (14 let):

„Nejlepší je, jak všechno umíš hezky vysvětlit a máš trpělivost mě učit správnou výslovnost.“

Maty (13 let):

„Kubo, jsi fakt dobrý učitel a máš pěkný byt. Dobře umíš i češtinu.“

Barča (12 let):

"Nejlepší angličtina, kterou jsem kdy měla. Je zábavná! Hodně se toho naučím!"

Skupinová výuka

 

Vlaďka (45 let):

„Ahoj Kubi, jsem moc ráda, že můžu na angličtinu chodit. Moc dobře a důkladně všechno vysvětluješ a probíráš. Nemusím mít strach se zeptat a ani mluvit. Jsme skvělá skupinka a ty ji úžasně vedeš. Byla jsem si víc jistá ve zpívání s Američany na Gospelu. Ale hlavně jsem se aspoň trošku mohla bavit s ostatními. Eliška má taky větší jistotu a lepší známku na vysvědčení.

Moc ti za tvou službu děkuji, jsi pro mne i pro Elišku požehnáním. František je z naší anglické skupinky taky celý nadšený, jak jste ho vzali mezi sebe.

Bůh Ti žehnej. Máme Tě rádi.

Za celou naši rodinu Vlaďka.“

Maminka 12letého Sama:

"Mám pocit, že doučování Samíkovi s Vámi velmi pomáhá. Vždy mu vycházela z angličtiny tak trojka s odřenýma ušima. Nyní obdržel první vysvědčení na druhém stupni a má z angličtiny jedničku, k mému velkému překvapení. Také když s ním cvičím angličtinu doma, vnímám velké zlepšení a hlavně nestydí se mluvit a číst jako tomu bylo dříve. Děkuji za spolupráci."

Marek (10 let):

"Důvody, proč chodím ke Kubovi, jsou různé. Kuba umí učit dobře s tím, že se nebojí s námi hrát hry a pomoci nám. Je trpělivý, směje se a nezlobí se, když něco neumím. Rád dělá herní víkendy, kde pozve své studenty na přespání nebo na různé filmy."

Tom (29 let):

„Ahoj Jakube, děkuji za tvůj čas, který jsi nám věnoval na angličtině, za velkou trpělivost a skvělý přístup. Moc si toho vážím. Jsi skvělý učitel. Velká škoda že jsem začal chodit tak pozdě. Měj se, směj se.“

Eva (52 let):

„Milý Kubíku, jsme vděčni za tvoji službu angličtiny. V příštím roce budeme chodit určitě dál. Nejvíce nás v hodinách baví hry, zpěv a konverzace. Možná bych při své povaze uvítala více krátkých testíků hravou formou (otázka a výběr odpovědi z možností a-b-c, nebo nějaké doplňovačky, křížovky nebo přiřazování obrázků k anglickým slovům). Asi by to bylo jako v mateřské škole, ale my si hrajeme rádi a hodně se u toho zasmějeme. Moc se mi líbilo poslední pexeso, dokonce mi některé pojmy zůstaly v hlavě.“

Eliška (53 let):

Hodiny angličtiny s Jakubem F. Vinklárkem jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Učitel se přizpůsobí tempu žáků a nikoho nestresuje. Vše v klidu vysvětlí a hodiny prokládá zajímavým vyprávěním, promítáním, hrajeme různé společenské hry v anglickém jazyce. Také vypráví o svých vlastních zážitcích z pobytu v USA. Jakub má smysl pro humor, je to chytrý a citlivý mladík.

Děkuji mu za jeho čas, přeji mu mnoho snaživých žáků.